Selfie çılgınlığı yarışmaya dönüştü

Dünyayı kasıp kavuran ”Selfie” çılgınlığını yarışmaya dönüştüren Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen kendisi ile en güzel fotoğrafı çektiren kişi ile akşam yemeği yiyecek.

Oscar ödül töreninde Ellen Degeneres’in ,ödül töreni devam ederken elindeki cep telefonuyla ünlüleri bir araya toplayıp ”selfie” çekmesi ve bunu sosyal medyada paylaşmasıyla dünyada bir ”selfie” çılgınlığı başladı. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de gelen istekler üzerine ”selfie” modasını yarışmaya dönüştürdü .

YARIŞMA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 30 Mart yerel seçim çalışmaları sırasında karşılaştığı vatandaşların ”selfie” çekme isteklerini geri çevirmedi ve pek çok kişiyle fotoğraf çektirdi. Eskişehir’de 4. kez üst üste Büyükşehir Belediye Başkanı olan Büyükerşen, çekilmiş ”selfie” fotoğrafları ile ilgili sosyal medyada yarışma başlattı. Sosyal paylaşım sitesi ‘Facebook’ta başlatılan ”selfie” adlı yarışmaya katılım bir hayli fazla.

Çekilen fotoğrafları sayfasında yayınlamaya başlayan Büyükerşen, yarışmanın en çok beğeni alan fotoğrafının birinci ilan edileceğini duyurdu.

Yarışmanın ikinci ve üçüncüsüne ise ”Zamanı Durduran Saat” isimli Nehir Söyleşisi kitabını imzalayıp hediye edecek olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in yarışması 4 MAYIS 2014 tarihinde sona erecek.

Kaynak: İHA,

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı