Ramazan Bayramı Tatili

En çok yapılan tatil memlekete giderek eşi dostu görerek yapılan tatil. Ülkemizde tatil dendiğinde vatandaşlarımızın büyük bir kısmı bunu anlıyor hem ekonomik hem de eşi dostu görmenin verdiği mutluluk yüzünden bu tatil tercih ediliyor.

 

Ramazan bayramında 8 günlük yurt içi turlarına katılabilirsiniz. Ülkemizde bir çok lokasyona tatil turları düzenleniyor. Bu turların bazıları uçakla bazıları da lüks otobüslerle yapılıyor. Yurt içi tatil destinasyonlarına baktığımızda Otel bazlı tatiller ve gezi bazlı tatiller göze çarpıyor. Otelde kalmak dinlenmek istiyorsanız otelleri tercih edebilirsiniz. Eğer biraz yeni yerler keşfedeyim maceralı olsun derseniz farklı noktalara uğrayan yurt içi turları deneyebilirsiniz. En çok Muğla Marmaris Bodrum, Çeşme  Güneydoğu Anadolu Bölgesi Karadeniz ve İstanbul turları revaçta bir de iç Anadolu Safranbolu, göreme, peribacaları turları var bunlardan sizin için en mantıklı olanını seçebilirsiniz.

 

Ramazan Bayramını yurt dışında geçirmek isteyenlere çok güzel tatil rotaları önerebiliriz. Klasik İtalya turu, Orta Avrupa Turu, Bangok, Phuket, Tailand Turu, Amerika Turu İspanya ve Portekiz turu en çok tercih edilen seçenekler arasında

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı