Medyum Kimlere Denir, Medyum Kimdir?

Medyum mekan süre gözetmeksizin bir obje su, kahve fal, tarot gibi nesneler vasıtası kılmadan yaşadığı
dünya ortasındaki vazife bağı gören şahıs demektir.Medyum bu eterik bağı kendi isteği ile yapar.

Kimi zaman arzusu dışındada bu bağ otomatikmen oluşabilir.Medyum trans alternatifini kullanmaktadır. Trans biçiminde himetini yoğun olarak vererek beyin enerjisi ile düşündüğünü konuya adepte olup odaklanarak karşısındaki şahış yada nesnenin gizemli halini anlamaya çalışmasıdır.

Bireyin normalde mevcut olan bazı ses ve görüntüleri anlayamadığı/algılayamadığı bir gerçekliktir.
Bunun nedeni ise bireyin enerjisinin gücünü tam şekilde kullanılmaması veya bunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır.

Medyum olan şahış sahip bulunduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir, çoğu bireyin duymadıklarını duyar ve hisseder görmediğini görür ve hisseder. Bu özelliğini ise iyi veyahut fena kullanması medyumun kendi vicdanıile etik anlayışı ile ilgilidir.

Medyum olan şahış herkes yönünden itimat duyulan kişilerin sırlarını diğer insanlarla paylaşmayan kuvvetli ve güçlü bir iradeye sahip olmak mecburiyetindedir.Şimdilerde bu türlü olaylar ve alınan neticelerde sizler yönündende bilinmektedir.

Medyumlar şüphesizki enerji yoğunluğunu algılamasıyla bir dizin olayları Ayrıcalıklı kuvvetleri kullanırken kendine ve karşısındaki kişiye karşı herdaim saygılı ve hoşgörülü olmak mecburiyetindedir. Bazı medyumların; herşeyi bilirim benzeri çok fazla iddialı yaklaşıp hiç birşey bilmemesi sebebi ile çağımızdaki/günümüzdeki medyumluk yapısı güvenilirliğini kaybetmiştir.

Bu insanlar sorununuz üzere rüyaya yatacağım şuan yoğunlaşamıyorum bunun gibi bahanelerle medyumluk mesleğini karalamaktadır. Dolayısıyla bilgisine başvurduğunuz medyum sağlam ve güvenilir, güven telkin eden bir tanesi kişi olmalıdır.

Medyum trans halinde iken; çok kısa az bir an bile olsa maddesel vücudunu terk eder ve eterik bağ olarak adepte olduğu olaya ya da zamana endekslenir. Bu bir tür orada olmakla eş değerdedir ve bulunmuş olduğu yerdeki bütün duyguları kendine alır. örnek olarak yoğunlaştığı yerde acı, hüzün, üzüntü varsa bunu birebir kendisi de yaşar veya zıt duyguları da birebir biçimde hisseder.

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı