KAYDIRICI

Bayanlar, bazı nedenlerle cinsel organlarında yanma ve kuruluk yaşayabilir. Bu durumda, çeşitli rahatsızlıklar neden olabilir. Örneğin, yumurtalıklarında kist olan bayanlar, zaman zaman bu şekilde rahatsızlıklar yaşayabilmektedir. Adet dönemleri sonrasında da kuruluk görülebilir. Bazı hastalıklarda kullanılan ilaçlar da kuruluk yapabilmektedir. Ayrıca, özellikle antibiyotik gibi yoğun ilaçların kullanımından sonra, yan etki olarak cinsel organda mantar görülebilmektedir. Bu durum da kaşınma ve kuruluk yapabilir. Vajinal kuruluk, bayanlar için sıkıntı veren bir durumdur. Özellikle, cinsel ilişki sırasında çok acı veren bir durumdur. Mutlaka kaydırıcı ürünlerin kullanılması gerekmektedir.

Kaydırıcılar, vajina içinde cinsel organın çok rahat etmesi için hazırlanan cinsel ürünlerdir. Bu şekilde, bayanlarda görülen kuruluk hangi aşamada olursa olsun, hiçbir etkisi bulunmadan ilişki yaşanabilir. Kaydırıcılar, krem, jel veya sprey şeklinde olabilir. Hangisini alacağınız size kalmıştır. Özellikle, meyve kokulu olanları çok zevkli kullanılmaktadır. Bu ürünler bitkisel olduğundan yan etkisi bulunmamaktadır. Zevkle ve rahatça kullanabilirsiniz. Kaydırıcıları, seks shoplardan veya online mağazalardan alabilirsiniz. Cinsel ilişkiden birkaç dakika önce sürmeniz yeterlidir.

ERKEN BOŞALIYORUM NEDEN?

Erken boşalma sorunu yaşayan beylerin hepsi, kendilerine erken boşalıyorum neden? diye sorarlar. Bu durum, maalesef, cinsel ilişki kalitesini son derece düşürmektedir. Özellikle, ileri durumlarda, hemen hemen hiç ilişkiye girememe durumu yaşanabilir. Bu durum da çiftler arasında önemli soğukluk yaşanmasına neden olmaktadır. Hatta sonu ayrılıklara varan tatsızlıklar yaşanabilmektedir. Öte yandan, erken boşalma her erkeğin başına gelebilecek bir durumdur. Tabi ki, sadece bir iki kere olmak kaydıyla. Bu durum, kaygı, endişe gibi nedenlerle olabilir. Ancak, bir ya da iki kereyi aşması artık bir sorun var anlamına gelmektedir.

Devamlılık arz eden boşalma sorunlarında, mutlaka uzman doktora başvurmak gerekmektedir. Erken boşalma sorununun kaynağına inilerek, psikolojik veya fizyolojik nedenler araştırılır ve buna göre tedavi uygulanır. Tedavi süreci ile birlikte, erken boşalma için bazı yan ürünlerin kullanılması da söz konusu olabilir. Bu alanda üretilen sprey, hap veya jeller tercih edilebilir. Penis yüzüğü kullanmak da seçenekler arasındadır. Bu ürünleri online mağazalardan ayrıntılı şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz.

kaydırıcı

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı