Joy Türk Dinle ~ AkıllıRadyo

Türkçe slow müziğin tek adresi Joy Türk aşkı hissetmeniz için gereken bütün şarkıları sizlere sunuyor. İçinizi ısıtacak, aşkınızı alevlendirecek ve acınızı en yalın haliyle yaşatacak Joy Türk sayesinde saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Karnaval ailesinin bir üyesi olarak yayın hayatına 2003 yılında başlayan Joy Türk Türkiye’nin ilk Türkçe slow müzik radyosu olarak da dikkat çekiyor. Erhan Kılıç, Ceyhun Altıok, Özlem Barokas, Alper Çobanoğlu, Göksu Üreyli ve Hakan Küfündür gibi DJ’lerle yayın hayatını durmaksızın sürdüren Joy Türk; dinlemek istediğin her şarkıyı dinletmeyi vaad ediyor.
Sıla, Gökhan Türkmen, Mabel Matiz, Duman, Kenan Doğulu, Model, Bora Duran, Seksendört, Kolpa, Nil Karaibrahimgil, Yaşar ve Teoman gibi Türkçe slowunun en bilinen ve sevilen isimlerini hep birlikte dinleyebileceğiniz sayılı radyo istasyonlarından biri olan Joy Türk sayesinde aşka dair ne varsa kulaklarınızdan alacaksınız.
Joy Türk akustik programı ile de dinleyicileri eşi benzeri görülmemiş bir yayın sunan Joy Türk ailesi çok sevdiğiniz sanatçıların en yalın hallerini, en yalın seslerini duymanıza olanak sağlıyor. Bu sayede aşka biraz olsun daha çok yaklaşabilecek ve Joy Türk ailesinin yaratıcı fikirleriyle ulaşılması oldukça zor olan nirvanaya her dakikada ulaşabileceksiniz.
Dinleyeceğiniz sayısız radyo istasyonuna ek olarak Joy Türk de
Türkiye’nin en iyi online radyo hizmetini veren AkıllıRadyo’da! Sıla mı seviyorsunuz? Ya Gökhan Türkmen? Duman denildiğinde aklınıza eski sevgiliniz mi geliyor?
Yaşar adı anıldığında o buğulu sesin büyüsüne hemencecik kapılıyor musunuz? O zaman radyo dinleyin! AkıllıRadyo’ya gelin ve Türkiye’nin slow müzik devi Joy Türk’ün keyfine varın! Radyo Dinle Türkiye!

joy-turk

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı