Eski vekilden ailesine son görev

İstanbul Bakırköy‘de dün düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden eski milletvekili Adnan Yıldız‘ın eşi ve kızının cenazesi, son yolculuğuna uğurlandı. Saldırıda yaralanan Adnan Yıldız ve oğlu Kamil Yıldız, cenazeye yaralı olarak katıldı.

ANAP‘lı eski vekillerden Adnan Yıldız, eşi Firuze Yıldız ile çocukları Betül ve Kamil Yıldız ile dün erken saatlerde evinin önünde bindikleri otomobilde silahlı kişilerce saldırıya uğramış, olayda eşi ve kızı hayatını kaybetmiş, kendisi ile oğlu yaralanmıştı. Saldırıda yaşamını yitiren Adnan Yıldız’ın eşi Firuze Yıldız ve kızı Betül Yıldız için Eyüp Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenleniyor. Cenazeye, dünkü saldırıda yaralanan eski milletvekili Adnan Yıldız ile oğlu Kamil Yıldız’ın da katıldığı görüldü. Bitkin oldukları dikkat çeken baba-oğulun sol kollarının sargılı olduğu da gözlendi. Eski milletvekili Adnan Yıldız, Eyüp Camisi’nin B Kapısı girişinde oturduğu sandalyede taziyeleri kabul etti. Kamil Yıldız ise, tabutun konduğu musalla taşında kolu sarılı halde taziye dileklerini kabul etti.

Anne-kızın cenazesinin ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazı ardından Kozlu Mezarlığı’nda toprağa verilmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı