CONDOM VE COMDOM ÇEŞİTLERİ

Condom, cinsel ilişkinin güvenli olarak yaşanması için çok önemlidir. Bir gecelik ilişkilerinizde, mutlaka bu ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, sizi üzecek bulaşıcı hastalıklarla yakalanmanız veya bu riski almanız söz konusu olabilir. Öte yandan, henüz bilmediğiniz cinsel yolla bulaşan bir rahatsızlığınız da olabilir. Başkalarına geçirmemek için condom kullanımı önemlidir. Condomlar, aynı zamanda, çok önemli doğum kontrol yöntemleridir. Birçok evli çift, bebek sahibi olmak istemiyorsa, korunmak için bu ürünleri kullanmaktadır.

Condom çeşitleri oldukça fazladır. Özellikle, son yıllarda sayıları hayli artmıştır. Renkli, kokulu ürünler, çok ince olanlar, çeşitli boyutlarda olanlar bunların arasında sayılabilir. Tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ürünleri kullanırken dikkatli olun. Yırtılmamasına dikkat edin. Aksi takdirde işe yaramayacaktır. Öte yandan, condomu takarken de çok dikkatli olmalısınız. Uç kısmında boşluk bırakmaya dikkat etmelisiniz. Bu şekilde, boşaldığınızda meni dışarı taşmayacaktır.

PREZERVATİF

Prezervatif cinsel ilişkilerin rahat yaşanmasını sağlayan çok önemli bir korunma yöntemidir. Bu ürün, aslında, 19.yüzyılın son yarısından bu yana kullanılmaktadır. özellikle 1900 lü yılların başında kullanımı yayılmaya başlamıştır. 1980 lerde, AİDS gibi cinsel yolla bulaşan hastalıkların yaygınlaşması yüzünden bu ürünlerin kullanımı son derece artmıştır. Artık birçok kişi, cinsel ilişki sırasında korunma amaçlı prezervatif modellerini kullanmaktadır. Öte yandan, bu ürünler, doğum kontrol yöntemi olarak da uygulanmaktadır. Bu ürünler, %90 ın üzerinde koruma sağmaktadır.

Prezervatif, cinsel ilişki başlamadan hemen önce takılmalıdır. Uygularken dikkatli hareket edip, yırtılmasını önleyiniz. Dikkat ederseniz, kaza olmadan, sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Prezervatifler arasında, en dikkat çekenlerden biri de penis boyunu artıran uzatmalı modellerdir. Bu ürünleri, penis küçüklüğünden yakınan beyler rahatlıkla kullanabilir. Gerçekten cinsel organa hacim veren bu ürünler, normal prezervatif gibi işlem görmektedir. Bu şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan, partneriniz olan bayan da bu ürün sayesinde yüksek zevk alacaktır. Mutlaka bir kez denemelisiniz. İhtiyaçlarını, geniş ürün seçeneklerinin olduğu seks shoplardan, normal prezervatif modellerini, eczane veya süpermarketlerden bile alabilirsiniz. Online mağazalardan da alışveriş yapabilirsiniz. Bu şekilde, daha rahat ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

condom

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı