Bankayı açtırdı, kedileri kurtardı

Hayvansever Zeynep Çetin, alışveriş yaptıktan sonra Atatürk Caddesi’nde yaya olarak evine gitmeye başladı. Çetin, bir banka şubesinin önünden geçerken kedi sesi duydu. Bankaya dikkatlice kulak kesilen Çetin, içeride yavru kedilerin olduğunu belirledi. Bankayı açtırmak istedi ancak bir türlü açtıramadı. Ancak Çetin, 155 polis imdat hattını arayarak, “Ben bankada yavru kedileri gördüm, ancak kapalı olduğu için bunları alamıyorum. Bana yardım eder misiniz” dedi.

Bunun üzerine polis banka görevlileriyle irtibata geçip bankayı açtırdı. Çetin, bankanın açılmasıyla birlikte yavru kedileri sesin geldiği yeri takip ederek buldu. Kedileri sahiplenen Çetin, hayvansever arkadaşlarıyla irtibata geçti. Çetin, altı kediden birini de kendisi alarak onu biberon ve şırıngayla beslemeye başladı. Bankadan kedi sesi gelince çok üzüldüğünü anlatan Çetin, sözlerini şöyle tamamladı:

“Anneleri orada yoktu. Sağolsun polis sayesinde kedileri ölmekten kurtardık. Şimdi de kendi ellerimle kedi yavrularına annelik yapıyorum. Çoğuna süt anne olabilecek kedi buldum bulamadıklarım bende kaldı.”

Kaynak: İHA

Bir Cevap Yazın

Ücretsiz Wordpress Temaları çiçek tohumu Migren Ameliyatı