En Kaliteli Arçelik Servisi

Arçelik markası ülkemizde en çok ragbet gören beyaz eşya markası araları arasında yer almakta bununla birlikte Televizyon Bulaşık makinası çamaşır makinası buzdolabı gibi bir çok ürün satışı yapılmakta tabiki iş bir ürünü müşteriye satmakta değil satışı yaptıktan sonra devamında hızlı ve güvenilir şekilde servis desteği vermekte ülkemizde bunu yapan sayılı firmalardan biri olan Arçelik özellikle İstanbul bölgesinde hizmet konusunda çok başarılı kadıköy arçelik servisi özellikle hız ve performans açısından oldukça hızlı bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul’un bir çok noktasında Arçelik  servisi bulmak mümkün beyaz eşyada uzun süreli garanti verilmekle birlikte kullanıcı kaynaklı bir çok arızada meydana gelmiyor değil özellikle çamaşır makinalarında daha çok müşteri kaynaklı hata oluşuyor.Günümüzdeki makinalar genelde sensörler ve yazılımlar ile çalışmakta digital cihazlarda programlama yaparken bir çok hata yapılıyor buda makananın ömrünü çok kısaltıyor böyle durumlarda istanbulda bir çok ilçede servis bulmak mümkün maltepe arçelik servisi bunlar arasında en göze batanlardan hız ve müşteri memnuniyetine çok önem verilmekte.

Evimizde bulunan bayaz eşyaları kullanırken dikkat etmemiz gereken bir çok nokta var en önemlisi kullanım klavuzu çoğumuz servis gelip makinayı kurduktan sonra bu klavuzlarda ne yazıyor açıp bakmayız bile kendimden biliyorum ancak bu klavuzlara bir arıza olduğu zaman bakıyoruz fakat makina veya televizyon kurulduğunda bu teknik klavuzu okumuş olsak bizlere verdiği bilgileri makinayı nasıl kullanmamız gerektiği hakkındaki bilgileri uygulasak makinamızda oluşabilecek kullanım hatalarını en aza indirgemiş oluruz.suadiye arçelik servisi aramadan önce kitapçıkta yazanları okursak bize oluşan arızayı belkide kendimizin gidermesi olanagı sunan kitapçıklarda daha önce yaşanmış arızalardan edinilen bilgilere göre sıra ile bazı şeyleri test etmemiz istenmekte belkide arıza sandıgımız olay bir programın yanlış çalışmasından örnek vermek gerekirse belkide makinanıza gelen su basıncının azalmasından makinanız çalışmıyor olabilir sizde bunu çamaşır makınası arızası olarak görebilirsiniz yada musluktan gelen suda bir azalma olmuş olabilir bu gibi durumlarda servisi aramadan önce  kontrolleri yapmış olsanız paranızda cebinizde kalmış olacaktır umarım bu yazı sizlere faydalı olmuş yeni bilgiler edinmenize yardımcı olmuştur soru ve görüşleriniz konu altına yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

“suadiye arçelik servisi” kelimesinden : http://www.suadiyearcelikservis.com/

“maltepe arçelik servisi” kelimesinden : http://www.suadiyearcelikservis.com/maltepe-arcelik-servisi.html

“kadıköy arçelik servisi” kelimesinden : http://www.suadiyearcelikservis.com/kadikoy-arcelik-servisi.html

Dişler için zararlı besinler

Biz hep dişlerimizin sağlığı düşünerek dişlerimiz için iyi olan besinleri tüketiriz. Peki dişleriniz için zararlı olan besinlerin hangileri olduğunu biliyormusunuz?  Çok sık sık tükettiğiniz bazı besinler  diş sağlığı açısından oldukça zararlıdır. İnsan sağlığı açısından diş sağlığı büyük öneme sahiptir. Bu yüzden de dişlerimize zarar verecek besinlerin neler olduğunu bilerek onlardan kaçınmamız gerekiyor.

Dişlerimize zarar veren besinler içinde ilk önce alkollü içecekleri söylemeliyiz. Şarap ve bira gibi alkollü içecekler dişlere büyük zararlar veriyor. Yapılan araştırmalar da  bu içeceklerin dişleri çürüttüğünü gösteriyor.  Bu yüzden diş ve kendi sağlığınızı düşünüyorsanız bu içeceklerden mümkün kadar uzak durmalısınız. Diş sağlığınız açısından faydalı içeceklerse taze sıkılmış meyve sularıdır.

Diş sağlığına kötü yandan etki eden besinlerden birisi de tahıllı yiyeceklerdir. Onlar özellikle diş etlerine zarar veriyorlar.

Her gün sakız çiğnenmesi de diş sağlığına zararlıdır. Sakızı  birçok insanlar sık sık her gün  çiğner. Ama aslında bunun zararları fazladır. Çocukların da diş sağlığına küçüklükten dikkat ederek onları şekerli sakızlardan uzak tutmanız gerekiyor.

Dişlerimize ve diş etlerine zarar veren bütün besinlerden mümkün olduğu kadar uzak durmalıyız. Dişler hem fiziksel görünüm için hem de sağlık için en önemli organlardır. Bu yüzden de dişleri daha sağlıklı ve temiz yapmanın uğraşı içerisinde daima olmak gerekiyor. Bu yüzden dişlere zarar veren besinlerden uzak durarak dişlerimizi güçlendirecek besinlerin tüketimini artırmalıyız.

Çocuklar için evde ki tehlikeler

Küçük çocuklar daha anlamadıklarından hep tehlikelere doğru giderler. Tehlikeli şeyler onları hep kendilerine çeker. Bu konuda da özellikle annelerin üstüne büyük bir yük düşüyor. Onları koruyup kollamalılar. Annelerin doğal olarak zamanlarının çoğu mutfakta geçer. Ve çocuklarına da yanlarına alırlar. Ama mutfakta çocuklarınızı bekleyen tehlikelerin neler olduğunu biliyor musunuz? Birlikte görelim.
Mutfakta: yanma tehlikesi.
Çocuklarınızı mutfakta bekleyen tehlikeler çok yüksek. Çünkü evin bu kısmında etraf tehlikeli eşyalarla dolu ve anneler işe daldıkları zaman meşgul olduklarından çocukları üzerindeki kontrolü kaybı edebiliyorlar.
Meraklı çocuklar için tencerelerin tutacaklarından tutarak onları devirmek kolaydır. Bu şekilde en büyük tehlike yanma tehlikesidir. Tencere, tavalardaki yiyecekler ve sıcak sıvılar çocukların üzerine dökülebilir.
Bu tehlikeni önlemek için soba etrafında uygun ızgaraları yerleştirmeniz gerekiyor. Böylece çocuğun elinin tencere, tavalara ve aleve ulaşması mümkünsüz olacaktır. Aynı zamanda duvara yakın olan alevleri kullanmanız tavsiye olunur ve tencere ve tavaların kolları da duvara taraf olması gerekiyor.
Ama ya eğer siz bir anlık kontrolü kaybettiniz ve olay gerçekleşti. Çocuğunuz üzerine kaynar su veya yiyeceği döktü. Bu zaman ne yapmalı?
Bu zaman derhal onu ıslak havlular ile soğutmanız gerekiyor. Bu durumda asla buz kullanmamalısınız. Buz kullanımı onun bir daha yanmasına ve onu hastaneye götürmenize neden olabilir.
Ayrıca fırına da dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü kullanım sırasında fırının dış camı ısına bilir ve çocuğunuz ona dokunması halinde yanması baş verebilir. Bu durumda da yanık hisseyi soğuk su ile soğutmanız gerekiyor ve aynı zamanda yanmış tarafa ilaç tedavisi de yapabilirsiniz.

Bir Türk 40 Ülkede Kobinin Kurtuluşu Olacak

Türkiye’deki kobileri günde 1 simit parasına mobil platforma taşıyoruz. 5 dakikada kuracağınız sistemle tüm işletmenizi binlerce kişinin kullandığı Lokalfirsat.com platformuna taşıyabilirsiniz.
43 yıl yurtdışında yaşayan ve mobil ticaret alanında çalışmalar yapan Asker Sakınmaz, Türkiye’deki kobilerin içinde bulunduğu dar boğazı ancak teknolojiyle aşabileceklerini söyledi.
Kobiler için hazırladıkları Lokal Fırsat sisteminde hem tüketicilerin hem de üreticilerin kazanç sağladığı, herkesin mutlu olduğu sistemde ürünlerini satamayan üreticiler ürünlerini satarken, bu sistemi kurmak isteyen 5000 kişiye kendi il ve ilçelerinde bayilik alarak Türkiye genelinde bir gelir elde etme imkânı sağlayacaktır.
2016 yılında Dünya üzerinde 15 ülkede bu sistemin kurulacağını söyleyen Sakınmaz, ” Ülkemizde üretilen bu yazılımla milyonlarca döviz girdisi yapmayı planlıyoruz. Türkiye’nin kalkınması için domates değil yazılım satmamız gerekiyor” dedi.

logo_tr

Başbakan Davutoğlu Halid Meşal’i kabul edecek

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hamas Siyasi Büro Başkanı Halid Meşal’i saat 20.00’de kabul edecek. Başbakanlık Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Davutoğlu, Meşal ile Çankaya Köşkü’nde biraraya gelecek.

(AA)