UCUZ LAMİNAT PARKE

Evinizin her odasında mutfak dâhil kullanılan bir parke modelidir. Evin hemen şık görünmesini sağlar iken hem de kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Bu sayede istenildiği gibi her yer de kullanılabilmektedir.
İstanbul da ucuz laminat parkeci, suya dayanıklı, darbelere karşı çok güçlü, çizilmeyen, herhangi bir nemden etkilenmeyen, ısıyı tutan, leke göstermeyen, saf su ile hemen temizlenebilen bir parke modelidir. Bir kere yaptırdığınız zaman yıllarca rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir. Bu sayede yaptırdığınız zaman uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayakkabı ile gezildiği zaman dahi çizilmediği için iş yerlerinin tamamını parke ile kaplayabilirisiniz. Bu sayede kalabalık ortamlarda, mobilyalar çekilse bile çizilmeyecektir. Sudan da etkilenmediği için istediğiniz kadar rahatlık ile kullanabilirsiniz. Yerden ısıtma yapılacak evlerde ve ya ofislerde de kullanılabilecektir. Darbelere karşı da duyarlı olmaktadır. Herhangi bir çarpmaya karşı dayanıklı da olmaktadır. Süpürge ile süpürülüp sadece su ile silindiği zaman temizlenmektedir.istanbul da ucuz laminat parkeci Ağacın talaş kırıntılarının ısı ile preslenerek birleşmesi ile oluşturulan lam inat parke tabakalardan oluşmaktadır. Güvenli ve mikrop barındırmayan yapıya sahiptir. Bu sebep ile çocuk odalarında bile rahat bir şekilde kullanılabilir. Eski tip ahşap parkelere oranla, kolay monte edilen, kolay temizlenen bir malzemeden yapıldığı için artık sıklık ile tercih edilmektedir. Güvenli kullanım imkânı sunan bu parkeler aracılığı ile evler ve iş yerleri güzelleşecektir.
Lam inat parke, ısıya karşı da dayanıklı özel bir yapıya sahiptir. Bu sayede herhangi bir sigara düşmesinde bile yanmayacak ve parkeleriniz zarar görmeyecektir. Ve ya eve herhangi bir su girmesinde bile parkeleriniz zarar görmeyecek ve şişmeyecektir. Rahat kullanımı sayesinde birçok evde, ofis de tercih edilmektedir.

LAMİNAT PARKE

Ucuz laminat parke, talaş gibi maddelerin ısı ile baskı ile birleştirilmesi ile yapılan bir parkedir. Parke tabakalardan oluşan bir yapıya sahiptir. Orta tabakası ağaçtan oluşmaktadır. Dayanıklı bir yapısı olan parkelerin çeşitli farklı modelleri de bulunmaktadır.
Evlerimizin odalarımızın hem güzel görünmesini sağlayan hem de sıcak yâda serin olmasını sağlayan lam inat parkeler artık hemen hemen tüm evlerde sıklık ile tercih edilmektedir. Lam inat parkeler suya dayanıklı ve çizilmeyen malzemeden yapıldığı için yıllarca güven ile kullanım imkânı sağlamaktadır. Bu parkelerin farklı renk ve desen seçenekleri de bulunmaktadır. Evinizi süsleyen ve iyi görünmesini sağlayan parkeler kışın evin sıcak kalmasını sağlar iken yazında serin olmasını sağlamaktadır. B sebep ile evde parke kaplı olması istenilen bir durum olmaktadır. Eskiden kullanılan ahşap parkeler artık fazla tercih edilmemektedir.ucuz laminat parke Nedeni ise doğaya zararlı olması ve ağaçların azalıyor olmasıdır. Hem de bu parkeler kolay çizilebilen ve suya dayanıksız olan parkelerdir. Bunlar yerine lam inat parke kullanmak çok da avantajlı olmaktadır. Sadece evlerde değil de iş yerlerinde ofislerde de güven ile lam inat parke kullanımı bulunmaktadır. Çünkü ayakkabı ile gezilen ofislerde lamine parke çizilmeyecek ve rahatlıkla tercih edilebilecektir. Temizliği çok kolay olan bu parke modelinin montajı da kolaydır. Kısa sürede odanıza yâda iş yerinize döşenebilen parkeleri yıllarca kullanabilirsiniz.
Lam inat parke, evde işyerinde gönül rahatlığı ile kullanım imkânı sunan, temizliği çok uygun kolay bir parke modelidir. Farklı renk ve model seçenekleri ile her zevke uygun modelleri de bulunmaktadır. İster açık renk ister koyu renk tercih edip mobilyalarınız ile uyum içinde olmasını sağlayabilirsiniz. Ağaç kırıntıları olan talaş gibi maddelerden farklı yöntemler ile birleştirilerek yapılan bu malzeme uzun süre kullanım imkânı sağlamaktadır.

İç güvenlik paketi, haftaya görüşülecek

İçişleri Bakanı Efkan Ala, kamuoyunda “iç güvenlik paketi” olarak bilinen Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ile ilgili olarak AK Parti Grup Başkanvekilleri ve İçişleri Komisyonu’nun AK Parti’li üyelerine brifing verdi.

Komisyon Başkanı Mehmet Ersoy, AA muhabirine, tasarıyı haftaya Komisyon’da görüşeceklerini söyledi.
 

YAŞ toplantısı sona erdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı sona erdi.

Şura’nın kış dönemi olağan toplantısı, Genelkurmay Başkanlığı Karargahı’nda yapıldı. Toplantının sona ermesinin ardından Davutoğlu, yaklaşık 7 saat kaldığı Genelkurmay Başkanlığı Karargahı’ndan ayrıldı.

Başbakan Davutoğlu’nun ilk defa başkanlık ettiği toplantıya, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti, 3. Ordu Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Galip Mendi, Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanı (EDOK) Orgeneral Kamil Başoğlu, Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Abdullah Recep, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ve Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele katıldı.

GENELKURMAY BAŞKANLIĞI’NDAN AÇIKLAMA

Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Yüksek Askeri Şura toplantısında, TSK’nın ana program ve hedeflerinin, TSK’nın harbe hazırlık durumunun, teröristle mücadelede kolluk kuvvetlerinin desteklenmesi durum değerlendirmesinin, Özel Kuvvetler Komutanlığının yeteneklerinin geliştirilmesinin, personel, eğitim ve lojistik konularının görüşüldüğü bildirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARARLARI ONAYLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ı kabul etti, sunulan YAŞ kararlarını onayladı.

Cumhurbaşkanlığının internet sitesinden yapılan açıklamada, Erdoğan’ın Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyelerine Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda vereceği yemek öncesi, Orgeneral Özel ve Bakan Yılmaz’ı kabul ettiği bildirildi.

Erdoğan’ın Özel ve Yılmaz tarafından sunulan Şura’da alınan kararları onayladığı kaydedildi.
 

Genelkurmay Başkanlığı’ndan açıklama

Hakim ve savcıların maaşlarına artış geliyor

Kamuoyunda “yargı paketi” olarak bilinen Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin hakim ve savcıların maaş artışını içeren 30. maddesi kabul edildi.

Kabul edilen maddeye göre, Adalet Müfettişlerinin yanı sıra, HSYK müfettişlerine ve Adalet Bakanlığı iç denetçilerine de brüt aylık tutarlarının yüzde 5’i oranında ek ödemede bulunulacak.

Yargıtay Birinci Başkanı, Danıştay Başkanı, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, Danıştay Bavşsavcısı, Yargıtay Birinci Başkanvekilleri, Danıştay Başkanvekilleri, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcıvekili, Yargıtay ve Danıştay daire başkanları, Adalet Bakanlığı Müsteşarı, Yargıtay ve Danıştay üyeleri, birinci sınıf hakim ve savcılar, birinci sınıfa ayrılmış hakim ve savcılar ile diğer hakim ve savcılara (15 bin) gösterge rakamının memur aylıklarına uygulanan katsayı ile çarpımı sonucu bulunacak miktarda aylık ek tazminat ödenecek. Düzenlemeye göre hakim ve savcı maaşlarında bin 154 lira artış olacak.

Öte yandan görüşmeler sırasında TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, eski TBMM Başkanlarından, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’ın eşinin vefat ettiğini belirterek merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi. Parti Grup Başkanvekilleri de yerlerinden söz alarak aynı dilekleri ilettiler.