DEVLET DESTEĞİ

Firmaların kalite, işleyiş ve yönetim adına başarılarının simgesi niteliğinde olan ve dünyada 162 ülke tarafından kullanılan uluslararası niteliği olan belgeler ISO belgesi olarak tanımlanmaktadır. Bu belgeye iso 9001 Eğitim sahip kurum ve kuruluşlar standartları eksiksiz karşıladığı anlamına gelmektedir.

ISO hükümetle sıkı ilişkiler halinde olan fakat hükümetten bağımsız çalışan uluslararası merci olarak görülmektedir. Bu kadar önemli yere sahip olan belge işletmelerde farklı taleplere yol açmıştır. Artık işletmeler personel alımlarında ISO belgesi sahibi olan kişileri tercih etmektedir. Bu bakımdan bu belgeye sahip olmanız iş alanında önünüze birçok kapı açabilir. Peki, ISO belgesi nasıl alabilirim? Bu sorunun yanıtı için öncelikle ISO danışmanlığı yapan firmalara giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ISO eğitimleri başlar ve sizi tamamen kalite ve standart konuları hakkında eğitilmeye Ce Belgesi  başlarsınız. Bunun sonucunda gerekli görülen süre kadar eğitim aldıktan sonra gerekli sınavlara tabi tutularak ISO belgenize kavuşmuş olursunuz. İş başvurularında geçerliliği yüksek olan bu belge ile şansınız daha çok artar. Firmalar bu belgeler sayesinde kendisine geniş Pazar ağları ve güçlü bir prestij katarken bir yandan da kendini geliştirme veya ilerletmek adına teşvik belgesi alımından yararlanabilir. Teşvik belgesi daha çok yatırım teşvik belgesi olarak bilinmektedir. Yatırımlarda devlet yardımları olarak bilinen bu belgesi ile firmalar yeni kuruluş aşamasında veya mevcut bir firma varken bunu büyütme ve yeni yatırım yapma aşamasına gelmiş ise yatırım teşvik belgesi alarak Yatırım Teşvik Belgesi devletten gerekli yatırımları alabilir. Fakat mevcut bulunan firmalar geçmiş yaptığı yatırımlar için bu belgeden yararlanma hakkı kazanmaz.

Yatırım teşvik için gerekli olan belgeler kapsamındaki tüm belgelerinizi eksiksiz hazırlayıp başvurunuzu yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde size geri dönüş olacaktır ve işleminiz başlayacaktır.

EN ŞIK TASARIMLAR

Sizde katılın. Gergi Tavanuygulandy? En güzel tavanlar. 2012, Tavan Yapi Gergi Asma oluan Asma Barisol. En hoş şekiller. üretim kapasitesi sayesinde gergi tavan. bu tavanlar harika. Barrisol PVC Gergi tavan sistemi. Gergi Tavan Bu sistemleri deneyin. İstanbul şehrinde yer alan Barrisol Gergi Tavan. Tavanlar muhteşem. Barisol Gergi Tavan Gergi Tavan Örnekleri. Tavan örnekleri ve daha fazlası için. Barrisol tavan Litarütürde ve Ülkemizde PVC. Bu tavanlar harika. Barisol tavan olarak da bilinen PVC gergi tavan. Gerve tavanlar için tıklayın. Gergi TavanSistemi .  Bu sistemler çok kolay. Gergi Tavan (germe tavan) yabancı patentli. En güzel tavanlar. izmirbornovadabarisol gergi tavan sistemleri firmaları. Germe tavan firmaları. PVC Gergi Tavan Sistemleri Gergi tavan sistemi.  En güzel gergi tavanlar. Adana da barisol gergi tavan işi yapanlar.  Bu işi yapanların listesine ulaşın. Tunceli Gergi Tavan, Sinop ve ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. En güzel sistemler ve kaliteli işler. GERGİ TAVAN KULLANIM ALANLARI. En güzel gergi tavanlar. itibarenBARRISOL PVC GERGİ TAVAN malzemelerinin. En hoş gergi tavanlar. Barrisol gergi tavan sistemleri gerek renovasyonlarda gerekse yeni bina. İstediğin şekli Gergi Tavan  ver. Denizli, Germe – Gergi Tavan Sistemleri, Denizli germe tavan sistemleri. Gergi Tavan Özellikleri. En güzel tavanlar burada. 10 yıl garantilidir. Germe tavanlar ve daha fazlası. Adres Üsküdar Bulgurlu barisol, gergi tavanAlçıpan çalışması. En güzel sistemler ve daha fazlası. BarisolGergi Tavan. Bunlar oldukça iyi. Barisol her forma girebilen. En güzel işler. GERGİ TAVAN BARİSOL TAVAN NASIL YAPILIR.  Nasıl yapıldığını öğren. izmitgergi tavanizmitbarisolizmit germe tavan. En güzel şekiller. Şengüller Boya ve Barisol Gergi Tavan.

E-İMZA NASIL ALINIR?

Veri ve teknoloji çağının hızla ilerlediği günümüzde en çok kullanılan ve özellikle iş hayatını kolaylaştıran e-imza yöntemi oldukça yaygınlaşmıştır.

E-imza nasıl alınır?Eğer kamu kurumu çalışanı değilseniz veya herhangi bir kamu kurumunda çalıştığınız halde başka bir yerde normal vatandaş olarak işlem yapmak adına e-imza kullanmanız gerekiyorsa bunun E imza için öncelikle bu iş için yetkili özel şirketlere başvurmanız gerekmektedir. Bu şirketler elektronik sertifikalar ile hizmet sağlayıcı birimleridir. Daha sonra bu şirketlerde başvuru formunu doldurduktan sonra belirli bir ücret karşılığında elektronik imzanıza sahip olabilirsiniz. E-imza kimlik doğrulama sistemi ülkemize 5070 sayılı elektronik imza kanunu olarak girmiştir. Bu yasa ile elektronik imza kişinin elle attığı imzaya eşdeğer tutulmuş ve e-imza kullanılan yerler senet hükmünde tutulacaktır ibaresi yer almıştır. Bu bakımdan bu imza tamamen size özel olup sizden başkası kullanamaz. Bu yüzden kullanılan hiçbir yerde hata payı yoktur. Her türlü sınav başvuruları, pasaport başvuruları, kurumlar arası resmi iletişim, sosyal güvenlik işlem ve uygulamaları, sağlık birimleri uygulamaları, vergi sistemleri, elektronik oy verme gibi kamusal alanlarda kullanılmaktadır.  Ayrıca e-imza kullanılan E imza  alanlarında internet bankacılığı, sigorta işlemleri, e-siparişler, e-sözleşmeler gibi ticari alanlarda kullanımları da mevcuttur. Bu elektronik kimlik doğrulama yöntemi sayesinde tüm işlemler oldukça kolay yollarla yapılmaktadır. Sınav sistemlerine artık bilgisayar üzerinden kişiye özel imza yöntemleri ile başvuru yapılmaktadır. İnternet üzerinden alınan şifreler sayesinde artık kurumlar kendi aralarında remi işlem ve yazışmalarını daha hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede tüm işlem süreleri daha kısa zaman almaktadır.

Günümüzde teknoloji sistemlerinin kullanılma alanlarında yaşanan gelişmeler sayesinde tüm işlemler daha modern şekillerle işleme alınmaktadır. Kişiye özel kimlik doğrulama yöntemleri sadece şahsa aittir.

Gelin arabasının üzerine ağaç devrildi

İstanbul Bağcılar’da, gelin, damat ve 3 akrabalarının bulunduğu gelin arabasının üzerine fırtınanın etkisiyle ağaç devrildi. Şans eseri olay sırasında can kaybı yaşanmazken araç kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ekipleri, motorlu testere ile ağacı keserek aracın üstünden kaldırdı.

Bağcılar’da düğünlerinin sona ermesinin ardından gelin Tülay Ergene ile damat Korhan Ergene’nin de aralarında bulunduğu 5 kişi, gelin arabasıyla evlerine gitmek üzere yola çıktı. Bağcılar Meydanı’nda seyir halindeki gelin arabasının üzerine saat 23.00 sıralarında, fırtınanın etkisiyle ağaç devrildi. Ağacın şans eseri aracın ön kaportasına düşmesi nedeniyle olayda can kakaybı ve yaralanma yaşanmadı. Gelin, damat ve beraberindekiler, kendi imkanlarıyla otomobilden dışarı çıktı. Ağacın altında kalan gelin arabası, ezilerek zarar görürken meydanın bir yönü trafiğe kapandı. İtfaiye ekipleri, motorlu testere ile ağaç keserek yolu trafiğe açtı.

DHA

Bolu’da iki araç takla attı: 2 ölü

Bolu’da, yağmur yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil başka bir otomobile çarptı. Her iki araçta takla atarken, 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.

Kaza saat 23.30 sıralarında, TEM Otoyolu’nun Yeniçağa mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine gitmekte olan Tahir Kuru idaresindeki 34 VY 6543 plakalı otomobil yağmur yağışı nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 41 yaşındaki Kamile Özbek idaresindeki 06 KMN 02 plakalı otomobile yandan çarptı. Her iki araçta yolda taklalar atarak metrelerce sürüklendi. Kazada, Tahir Kuru ile Reyhan Kuru araçtan fırlayarak olay yerinde yaşamlarını kaybetti. Yaralanan Seher Kuru (47) ve Ömer Kuru (71) ile diğer aracın sürücüsü Kamile Özbek ile aynı araçta bulunan Emine Hatice Özbek (14), Ayşe Fatma Özbek (16), Yavuz Satılmış (32) ve Rukiye Satılmış (23) olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Köroğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındılar.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.