CONDOM VE COMDOM ÇEŞİTLERİ

Condom, cinsel ilişkinin güvenli olarak yaşanması için çok önemlidir. Bir gecelik ilişkilerinizde, mutlaka bu ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, sizi üzecek bulaşıcı hastalıklarla yakalanmanız veya bu riski almanız söz konusu olabilir. Öte yandan, henüz bilmediğiniz cinsel yolla bulaşan bir rahatsızlığınız da olabilir. Başkalarına geçirmemek için condom kullanımı önemlidir. Condomlar, aynı zamanda, çok önemli doğum kontrol yöntemleridir. Birçok evli çift, bebek sahibi olmak istemiyorsa, korunmak için bu ürünleri kullanmaktadır.

Condom çeşitleri oldukça fazladır. Özellikle, son yıllarda sayıları hayli artmıştır. Renkli, kokulu ürünler, çok ince olanlar, çeşitli boyutlarda olanlar bunların arasında sayılabilir. Tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ürünleri kullanırken dikkatli olun. Yırtılmamasına dikkat edin. Aksi takdirde işe yaramayacaktır. Öte yandan, condomu takarken de çok dikkatli olmalısınız. Uç kısmında boşluk bırakmaya dikkat etmelisiniz. Bu şekilde, boşaldığınızda meni dışarı taşmayacaktır.

PREZERVATİF

Prezervatif cinsel ilişkilerin rahat yaşanmasını sağlayan çok önemli bir korunma yöntemidir. Bu ürün, aslında, 19.yüzyılın son yarısından bu yana kullanılmaktadır. özellikle 1900 lü yılların başında kullanımı yayılmaya başlamıştır. 1980 lerde, AİDS gibi cinsel yolla bulaşan hastalıkların yaygınlaşması yüzünden bu ürünlerin kullanımı son derece artmıştır. Artık birçok kişi, cinsel ilişki sırasında korunma amaçlı prezervatif modellerini kullanmaktadır. Öte yandan, bu ürünler, doğum kontrol yöntemi olarak da uygulanmaktadır. Bu ürünler, %90 ın üzerinde koruma sağmaktadır.

Prezervatif, cinsel ilişki başlamadan hemen önce takılmalıdır. Uygularken dikkatli hareket edip, yırtılmasını önleyiniz. Dikkat ederseniz, kaza olmadan, sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Prezervatifler arasında, en dikkat çekenlerden biri de penis boyunu artıran uzatmalı modellerdir. Bu ürünleri, penis küçüklüğünden yakınan beyler rahatlıkla kullanabilir. Gerçekten cinsel organa hacim veren bu ürünler, normal prezervatif gibi işlem görmektedir. Bu şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan, partneriniz olan bayan da bu ürün sayesinde yüksek zevk alacaktır. Mutlaka bir kez denemelisiniz. İhtiyaçlarını, geniş ürün seçeneklerinin olduğu seks shoplardan, normal prezervatif modellerini, eczane veya süpermarketlerden bile alabilirsiniz. Online mağazalardan da alışveriş yapabilirsiniz. Bu şekilde, daha rahat ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

condom

Fantazi İç Giyim Model

fantazi polis kostümü FANTAZİ İÇ GİYİM VE MODERN TASARIMLARIN İÇ ÇAMAŞIRLARINA ETKİSİ

Modern ve şık giyim konusunda oldukça hassas bir yapıya sahip olan bayanlar, iç giyim konusunda da son derece hassas bir düşünceye sahiptirler, Temizlik ve bakımlı olmanın çok önemli bir göstergesi olan iç çamaşır tercihi de bayanlar için, sanılandan çok daha fazla önemli bir konudur. İç giyim konusunda, seçimlerini, Fantazi İç Giyim olarak belirleyen henımlar, aslında mevcut olan güzelliklerini ön plana çıkarmak için, bu yola başvurmuşlardır. Kadınların, bu yönde yaptıkları tercihler de bu alnda üretim yapan sektörü harekete geçirmiş ve bayanlara bu konuda çok önemli seçme şansı sunan çeşitlilikte üretim yoluna başvurmalarına neden olmuştur. Bu şekilde, fantazi iç giyim konusu, bu piyasaya çok büyük bir canlılık getirmiş ve bayanların önemli bir tercihi olarak, sektör içinde yer almıştır.

Kaynak: www.gecegen.com

fantazi iç giyim

fantazi-ic-giyim-siyah-kirmizi-desenli-500x500Unutamayacağınız ve özel bir gecenin hazırlığı içerisindeyseniz fantazi iç giyim kıyafetleri alışveriş listenizin başlarında yer almalıdır. Sadece özel gecelerde değil her gecede iç giyiminize önem vermeli ona göre giyinmelisiniz. Bayanlar önce kendilerine güzel görünmek için giyinirler, daha sonra diğer insanlar için giyinirler. Gece yatarken dahi güzel görünmeye çaba gösterirler. Kendilerini iyi hissetmek için bile bayanlar fantazi iç giyim mağazalarına giderler. Dış görünüşümüze, günlük kıyafetlerimize önem verdiğimiz kadar iç giyimimize de önem vermeliyiz. İç giyimimizde kullandığımız çamaşırlar, kıyafetlerimizin görünüşünü ve duruşu da etkiler. Bunun için iç giyim kıyafetleri seçerken kaliteli ürünler seçmeye dikkat etmeli, dış görünüşümüze önem verdiğimiz kadar iç çamaşırlarımızın da görünüşüne dikkat etmeliyiz.

Kaynak: www.fantazi-icgiyim.com

Mustafa Eraslan Kimdir

Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir. Askerliğini İzmir’de yapmıştır. Bitkiler üzerine çalışmalar yapmaktadır. Kendi ürünlerini geliştirmektedir. Üniversiteyi derece ile tamamlamıştır. Mustafa Eraslan saygın bir bilim adamıdır. Alanında önderdir ve insanlara örnek olmaktadır. Bilim çevresince saygı duyulmaktadır. Lise yıllarında masa tenisine ilgi duymuştur. Ürünleri 7 den 70 e büyük talep görmüştür. Mustafa Eraslan tarafından formülize edilmiş olan ürünler tamamen bitkisel içerikli olup yabancı madde barındırmaz. Kendi ürünlerini bir marka adı altında orjinal olarak piyasaya sunmaktadır. Yetkili bayiler ve resmi satış siteleri üzerinden ürün satışı yapılmaktadır.

Mustafa Eraslan Ürünleri Faydaları Nelerdir?

Mustafa Eraslan ürünleri yüksek tansiyona, kalp ve damar rahatsızlığına, damar tıkanıklığına, şeker hastalığına, cinsel sorunlara faydaları olduğu bilinen bitkisellerdir. Ürün bitkisel içeriği nedeniyle de doğal haldedir. Vücut sistemine herhangi bir yan etki yapmadan etki eder. Bazı takviyeler sadece kadınlara veya sadece erkeklere hitap etmektedir. Mustafa Eraslan ürünleri içeriğinde yabancı maddeler yoktur. Yan etkisi bulunmaz ve kişi sağlığına zararlı değildir. Yetişkinlere tavsiye edilmektedir. 12 yaşın altındaki çocuklara göre değildir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcıdır. Bilinen en eski bitkisellerin temel alınmasıyla meydana gelmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Panax Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Dr. Mustafa Eraslan Panax kullanımı düzenli olmakla beraber doğru şekilde ürün kullanımına bağlıdır. Bitkiseller tavsiye edildiği gibi kullanılarak kısa zamanda vücuda etkisini vermektedir. Olumlu yorum alan takviye sağlık alanında en çok rağbet gören üründür. Dr. Mustafa Eraslan Panax sağlıklı içeriğiyle vücut sistemine destek vermektedir. Cinsiyet ayrımı olmadan kullanılması mümkündür. Bakanlık onayı alınmış olan ürünler piyasaya sürülürken kullanıcılar tarafından da büyük ilgi görmektedir.

Kibarlı Marine Lipid

 

Kibarlı Nedir

Kibarlı güvenilir bir marka olup bitkisel içerikli gıda takviyelerini piyasaya sürmektedir. Ürünler bilinen en eski bitkilerden oluşmuştur. Patentini aldığı bitkiselleri son senelere damgasını vurmuştur. Milyonlarca takipçisi vardır. Ürünler yurt içinden ve dışından yoğun ilgi görmektedir. Kullanıcıları tarafından da beğenilmektedir. Bitkisel içerikli gıda takviyesi olarak bulunan ürünlerdir. Kibarlı güvenilir bulunarak tercih edilmektedir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylı ürünleri piyasaya sürmektedir. Yasal olarak çalışmaktadır. Kaliteli hizmet ederek insanlara doğru iş yaptığını göstermektedir.

Kibarlı Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Kibarlı ürünleri bitkisel içerikli olup sağlığa yardımcıdır. Binlerce kullanıcı bulunan ürün olumlu yorumlar almaktadır. Yetişkinlere tavsiye edilen bitkisel takviyelerdir. Patenti alınmış olan doğal ürünler binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Gebe kadınlara ve emziren annelere tavsiye edilmez. Bakanlık onayı ile piyasaya sürülmektedir. Fiyatı ise 150 TL’dir. Kibarlı ürünleri orjinal olup yetkili bayilerden ve resmi satış sitelerinden satılmaktadır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. Son yıllarda oldukça popüler olan bitkisellerdir. Uzun süren yoğun çalışmalar sonrasında formülize edilmiştir.

Kibarlı D1 Bitkisel midir?

Kibarlı D1 bitkisel yapısıyla bünyemize yardımcıdır. Bilinen en eski bitkilerden oluşmuştur. Sağlığa faydalıdır. Zararlı yapısı yoktur. Hap halinde değildir. Kapsüller şeklinde formülize edilmiştir. Kapsüller orjinaldir ve kendi kutularındadır. 1 kutu içinde 90 kapsül vardır. 1 kutu fiyatı 150 TL’dir. Vücut sistemine etkili olan ürünler aynı ruhsal dengenin korunmasına da yardımcıdır. Kibarlı D1 etkili içeriğiyle adından söz ettirmektedir. Tok karına kullanılan bitkisel takviye bol su ile alınmalıdır. Kapsüller midede bulunan mide asidi ile eriyerek enerjisini vücuda vermektedir. Ürün; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.

Kibarlı Marine Lipid